Close

Rezervácia vozidla

Voľné letné termíny si môžete overiť prostredníctvom našich kontaktov alebo ich zverejňujeme na našom facebookovom profile

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom požičania vozidla alebo súčasti od požičovne Scuderia Rent nás neváhajte kontaktovať na uvedených kontaktoch.

  • Pri prenájme vozidla od požičovne Scuderia Rent je potrebné zložiť vopred kauciu (každé vozidlo má stanovenú inú hodnotu kaucie – pozri Cenník)
  • Na požičaných dodávkach je stanovený rôzny limit na počet kilometrov. Limit kilometrov súvisí s cenou prenájmu – čím nižší limit, tým nižšia cena. Pozri Cenník)
  • Každá dodávka je vybavená slovenskou diaľničnou známkou, poistením v rámci EÚ, asistenčnými službami a je pravidelne servisovaná výhradne v autorizovaných servisoch.

O schválení/potvrdení rezervácie vás budeme informovať.

Rezervácia
UVEĎTE POŽADOVANÉ DÁTUMY - ODKEDY A DOKEDY SI HODLÁTE POŽIČAŤ ZVOLENÉ VOZIDLO, ALEBO SÚČASŤ
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v tomto formulári spoločnosťou DARENT s.r.o a DARENT BA s.r.o v jej obchodnom systéme. Som si vedomý svojich práv, ktoré v § 19 až § 30 zákona č. 18/2018 Z. z. upravujú povinnosti prevádzkovateľa pri uplatňovaní práv dotknutých osôb. Som si vedomý, že poskytnutý súhlas môžem kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na info@scuderiarent.sk
Sending